nasza oferta Usługi przemysłowe

Usługi przemysłoweRusztowania

Zapewniamy bezpieczny dostęp do obiektów przemysłowych , budynków i innych konstrukcji, bez względu na ich wielkość. Nasi monterzy i specjaliści od rusztowań zapewniają, że nawet najbardziej napięte harmonogramy są każdorazowo dotrzymywane

 

Bez względu na to, czy rusztowanie jest potrzebne do utrzymania obiektów przemysłowych, budowy statku, naprawy mostu czy montażu pieca – dzięki oddziałom w Belgii, Holandii i Rumunii, Scaffizo zawsze możne się znaleźć wszędzie tam, gdzie potrzebne jest profesjonalne rusztowanie. Dodatkowym wsparciem jest tutaj nasza obszerna baza danych, która zawiera zapisy z naszych poprzednich projektów.

Usługi przemysłowe - Rusztowania
Usługi Przemysłowe - Insulations fitters

Usługi PrzemysłoweMonterzy izolacji

Jedna z podstawowych działalności Scaffizo obejmuje montaż izolacji i otulin dla instalacji przemysłowych. Nasze doświadczenie w demontażu, ponownym montażu i odnawianiu przemysłowych rur izolacyjnych pomogło klientom w największych na świecie nowych projektach budowlanych, renowacjach i projektach konserwatorskich.

 

W naszych regionalnych centrach wsparcia lub bezpośrednio na miejscu możemy zaoferować usługi izolacyjne. Dotrzymanie harmonogramu, budżetu i praca zgodnie z najwyższymi standardami BHP to część naszego rozwiązania.

Adresy i telefony KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu! Nasze biura znajdują się w Opolu i Gdańsku.

Usługi przemysłowe Opole

Usługi terminalowe Gdańsk

Scaffizo Terminals PL

ul. Ozimska 4/7
45-057 Opole

headquarter@scaffizo.com

NIP: 8971871167, REGON: 384460712

Pełny kontakt

ul. Obywatelska 2a
80-259 Gdańsk

gdansk@scaffizo.com

+48 58 728 46 92

 

NIP: 8971871167, REGON: 384460712

Pełny kontakt