Przygotowaliśmy specjalistyczne szkolenia dla pracowników

Do tematu szkolenia podchodzimy w sposób profesjonalnyWiemy, że wspólnie zyskamy wiele

W trosce o rozwój i bezpieczeństwo naszych pracowników oferujemy kompleksowe szkolenia wdrażające do rozpoczęcia pracy na stanowisku MONTERA RUSZTOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH. Poszukujemy osób, które chcą dopiero rozpocząć przygodę i związać przyszłość z tą profesją. Mając na uwadze fakt, że każde długoletnie doświadczenie w zawodzie miało kiedyś swój początek - umożliwiamy odpowiednie przygotowanie każdemu zainteresowanemu pracą na rusztowaniach przemysłowych. Doceniamy zaangażowanie i długoterminową współpracę poprzez inwestycję jaką jest pokrycie wszystkich kosztów związanych z przygotowaniem do zawodu MONTERA RUSZTOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH. Kładziemy nacisk na dokładne przygotowanie do zawodu aby pozyskać zarówno kompetentnego jak i zadowolonego fachowca.

 

 

Miejsce szkolenia

Smallandlaan 10

2660 Antwerpen

Plan szkolenia

Czas trwania: 2 tygodnie

Część teoretyczna: wykłady

Część praktyczna: treningi

Szkolenia - Do tematu szkolenia podchodzimy w sposób profesjonalny. Wiemy, że wspólnie zyskamy wiele
Wszyscy wymagają od Ciebie VCA, a Ty go nie posiadasz?

Wszyscy wymagają od Ciebie VCA, a Ty go nie posiadasz?

Z nami wyrobisz ten certyfikat w jeden dzień! VCA to zielone światło dla rozpoczęcia każdej pracy w Belgii i Holandii. Masz doświadczenie zawodowe ale Twój certyfikat właśnie stracił ważność? Z nami rozwiążesz ten problem!

Treningi w miłej i profesjonalnej atmosferze?

Treningi w miłej i profesjonalnej atmosferze?

Zdecydowanie tak! Pod okiem doświadczonych trenerów zostaniesz świetnie przygotowany do pracy na dużych wysokościach. Twój kurs odbędzie się w specjalnie przystosowanych do tego halach. Otrzymasz od nas strój roboczy i wszystkie niezbędne narzędzia.

NIE POBIERAMY KAUCJI!

Głodny nie tylko nowych umiejętności zawodowych?

Głodny nie tylko nowych umiejętności zawodowych?

Świetnie się składa. Podczas każdego dnia treningu otrzymasz od nas DARMOWY LUNCH. To dla Ciebie za mało? Dorzucimy jeszcze 20 euro za Twoje codzienne uczestnictwo w szkoleniu.

Martwisz się o formalności związane z umową?

Martwisz się o formalności związane z umową?

Zapraszamy Cię do jednego z naszych oddziałów w Opolu lub w Gdańsku, gdzie przy aromatycznej kawie zapoznasz się z warunkami naszej umowy. Łącząc przyjemne z pożytecznym – podczas wycieczki do jednego z tych dwóch malowniczych miast będziesz mógł wykonać badania medycyny pracy. Nie musisz martwić się o koszty podróży – pokryjemy je w całości.

 

Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do Twoich potrzeb.

Jeśli wygodniej jest dla Ciebie wykonać badania medycyny pracy w Twojej miejscowości, otrzymasz od nas skierowanie i zwrot kosztów. Umowę będziesz mógł podpisać na miejscu w Belgii z naszymi polskojęzycznymi koordynatorami.

 

Zastanawia Cię koszt szkolenia?

Jeśli jesteś nastawiony na długoterminową współpracę (min. 6 miesięcy), nagrodzimy Twoje zaufanie do naszej firmy biorąc na siebie wszystkie koszty.

 

Cenimy kompetencje i duże doświadczenie u naszych pracowników.

Wiemy, że wspólnie zyskamy wiele.

Wiemy, że wspólnie zyskamy wiele.

Twoje doświadczenie jest dla nas ważne. Mając na uwadze fakt, że wykazałeś się dużym zaangażowaniem zdobywając je, dokładamy wszelkich starań by zapewnić Ci komfortowe warunki pracy. Szeroki wachlarz prowadzonych przez nas projektów zapewnia możliwość podjęcia pracy na różnych stanowiskach. Przede wszystkim oferujemy zatrudnienie dla Monterów Rusztowań i Monterów Izolacji Przemysłowych. Z przyjemnością nawiążemy długoterminową współpracę z kompetentnymi fachowcami. Dołącz już dziś do naszego Scaffizo Team!

 

Nie lubisz marnować swojego wolnego czasu na długie dojazdy do pracy?

Doskonale Cię rozumiemy, dlatego oferujemy zakwaterowanie blisko projektów. Zapewniamy darmowe 1 lub 2-osobowe pokoje.

Nawiązując z nami współpracę masz zapewniony zwrot kosztów pierwszej podróży do Belgii a także dofinansowanie do cyklicznych powrotów do Polski.

 

Twoje zaangażowanie w pracę jest przez nas nagradzane.

Pracując na projektach masz szansę na nadgodziny, które zostaną atrakcyjnie opłacone. Poświęcając swój wolny czas na pracę w weekendy lub święta możesz liczyć na zadowalające stawki.

Pełniąc funkcję kierowcy służbowego samochodu masz gwarancję dodatku do każdej przepracowanej godziny.

 

Możesz mieć pewność, że Twoja praca będzie wynagradzana adekwatnie do posiadanych umiejętności.

Dodatkowo posiadane przez Ciebie certyfikaty m.in. DNV zapewnią Ci wyższe wynagrodzenie.

 

Twoja opinia jest dla nas istotna.

Poleć nam kolegę po fachu a otrzymasz 100 euro bonusu. Im więcej masz znajomych specjalistów poszukujących pracy – tym lepiej ! – 100 euro otrzymasz za każdy kolejny podany nam kontakt.

 

Szanujemy Twoją niezależność.

Jeśli posiadasz własny samochód lub/i zakwaterowanie w Belgii otrzymasz od nas dodatek do każdej przepracowanej godziny.

Za własne zakwaterowanie w Belgii otrzymasz od nas dodatek do każdej przepracowanej godziny.

Oferty pracy

ul. Ozimska 4/7
45-057 Opole

headquarter@scaffizo.com

NIP: 8971871167, REGON: 384460712

Formularz kontaktowy

Nasza kadra

Laura Strycharz

Specjalista ds. rekrutacji

Aleksandra Janik

Konsultant ds. Rekrutacji

Melania Boldizar

Specjalista ds. rekrutacji Hiszpania